.

.

[HORNET]Метал Алуминиум Џеб Фокус за производство на Цигари Случај на Автоматско Исфрлање на Цигари Држачот За 10Pcs Цигари.Боја Случаен Избор

[HORNET]Метал Алуминиум Џеб Фокус за производство на Цигари Случај на Автоматско Исфрлање на Цигари Држачот За 10Pcs Цигари.Боја

DEN 383.52
Количината на стоката
Тековен


Фокусот На Автоматско Исфрлање На Цигари Случај
- Одржување 10 Редовни Големина Цигари
Материјал : алуминиум
Големина : 95x57x20mm
Тежина : 53g
Стил : цигара случај
Боја : сребрена/црна/gold/сина ( боја ќе бидат испратени ramdonly!! )
Answer : ___________________________ Note :
боја ќе бидат испратени ramdonly , или pls ни остави порака за бојата што сакате !!

Детални карактеристики

Бренд Име:
HORNET
Број На Модел На:
jiaodiancase
Материјал:
Алуминиум Легура
Техника:
Бранеа
боја:
црна/сребрена/жолта/сина
Големина:
10x6x2cm
Бродови Од:
Кина

Слични производи