.

.

цилиндар на главата за TOYOTA Avensis е корола verso / е корола VVTI Fielder VVTI 1794CC 1.8 L 16V 1998 - МОТОР : 1ZZ 1ZZFE 11101-22080

цилиндар на главата за TOYOTA Avensis е корола verso / е корола VVTI Fielder VVTI 1794CC 1.8 L 16V 1998 - МОТОР : 1ZZ 1ZZFE 11101-22080

DEN 17712.00
DEN 13284.00
Количината на стоката
Тековен


Превозот на Сите item s ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.
Се Враќа Политика
Откако ќе конкурираат за или да се купи овој објект, вие се согласувате со следниве политика на враќање; Сите стока се продава како што е опишано.
Грижа за корисници Ако сакате да контактирате со нас : ве Молиме испратете ни онлајн порака. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Сите предмети се сосема n ew, никогаш не се користи, и уште во orig inal пакување доколку не е поинаку назначено.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина.
Ние преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи.
ПРЕДМЕТИ НЕ ДОЈДЕ СО ИНСТРУКЦИИ - КУПУВАЧИ ПАЗЕТЕ СЕ
Професионалната инсталација и/или помош е силно да се предложи.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем. Ако имате технички прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас да бара да зборувате со нашите механичар на должност.

Детални карактеристики

Бренд Име:
westmove
Тип На Објект:
цилиндар на главата
Година:
1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011
Име На Модел:
гол гол 1ZZ-FE 1ZZ FE е корола Fielder Celica Altis MR2 RAV 4 Матрица
Зафатнина:
1.8 L Бензин бензин DOHC 2012 2013 2014 2015 RAV4 RAV-4 Spider
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
49inch
Објектот Ширина:
21inch
Објектот Висина:
24inch
Објектот Тежина:
20kg
Материјал Тип:
1110122052 1110122071 11101 22080 11101 22081 11101 22052 11101 22071
Специјални Функции:
1ZZFE 11101-22081 11101-22052 11101-22071 1110122080 1110122081

Слични производи