.

.

шминка Музика Цвет мода двојно-на чело поправка на течни Concealer траен водоотпорен 3colors 3.3 ml 4.5 g

шминка Музика Цвет мода двојно-на чело поправка на течни Concealer траен водоотпорен 3colors 3.3 ml 4.5 g

DEN 216.00
DEN 147.00
Количината на стоката
Тековен

Среќни секој ден! Прифатени методи за плаќање во Моментов, што може да се плати со Moneybookers, Виза, Мастеркард, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. Повратни информации ќе бидат оставени за секој купувач кој заврши трансакцијата и да се остави позитивен фидбек . Ние сме секогаш среќни да ви помогнат. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе ви помогнат да се реши било кое прашање за вас . УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ Ние се стремиме кон позитивни повратни информации за сите трансакции и позитивна оценка со 5-ѕвездички. Ние не може да гарантира пристигнувањето време 1 обично превозот преку Кина Пост Воздух Mail ,e Packet,15-45days за испорака во зависност од вашата локација. 2 јас ќе ви испрати EMS ,DHL ,но треба да го додадете превозот цена ! ве молиме да не информирате пред вашата цел,на секое прашање, пред вашата нарачка ГАРАНЦИЈА&ВРАТИ ве Молиме контактирајте со нас преку e-mail befor враќање на неисправни објект. Ако имате било какви прашања, ве Молиме да бидат слободни да контакт со Trademanager или преку е-Маил. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. купувачи се одговорни за враќање превозот на трошоците под никакви околности. Сите Trademanager и е-Мејл ќе се одговори во рок од 1 работен ден. Превозот на Превозот може да се под влијание на викенд, празници, настани и други несигурности.

Детални карактеристики

Тип:
Concealer
Употреба:
Лице
Корист:
Порите,Белење,Concealer,Масло контрола,да Заличи,Крем,Сонцето Блок,Други,Хранливи,Природни
Формулирањето:
Крем
Земја/Регион на Производство:
Кина
НЕТО-WT.:
3.3 ml 4.5 g
Типот На Кожата:
Сите Типови На Кожа
Големина:
Full Size
Бренд Име:
Музика Цвет

Слични производи