.

.

Лудиот Коњ Кожа Мажите Торба Мода Обичните Платно Торба Мажите Гласник Торба Торба со Голем капацитет на Компјутерски Пакет Briefcase

Лудиот Коњ Кожа Мажите Торба Мода Обичните Платно Торба Мажите Гласник Торба Торба со Голем капацитет на Компјутерски Пакет Briefcase

DEN 3311.04
DEN 2384.00
Количината на стоката
Тековен


************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** ************************************************
11

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Пол:
Мажи
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Затворање Тип:
маска
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Број На Модел На:
FB-8003
Надворешноста:
Солидна Торба
Бренд Име:
BAOERSEN
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Обликот:
Satchels
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
НЕМА.:
FB-8003
Отварање На Начин:
Патент
Пакет внатрешната структура:
патент џеб
Бројот на ремени:
Еден
Боја:
Каки, темно сива, кафена, зелена езеро
Стил:
мажите торба

Слични производи