.

.

Бал Резервоарот Ракави Цвет Девојка Фустани Нарачана Чипка Долго Tulle Децата Партија Фустани За Свадба FLG099

Бал Резервоарот Ракави Цвет Девојка Фустани Нарачана Чипка Долго Tulle Децата Партија Фустани За Свадба FLG099

DEN 5232.00
DEN 4970.00
Количината на стоката
Тековен

Сите наши фустани од сопствени-направи .
Големина : Како сите наши фустани се рака-пораби и клиентите скроени, на готовиот gown
може да се разликуваат од околу 1 инч во одредени мерења.
Сите превозот време ние рече само според нашите работно искуство,може да постојат неколку дена разлика.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, даноци за увоз во
вашата земја.
90% од времето сме во можност да го средиме проблемот со давање техничка поддршка,без да мора да се испрати нешто назад.Шупливи до подот со високи потпетици на=___cm
Стандардната големина врз основа на нашата големина на маса, ако сакате да се направи custome направија услуга, подолу е само водич. Ако постои било прашина, валкани места, промена и така натаму, ние не нудиме надоместок.Биста =___cm
2. Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да
контактирајте не директно.Колковите =___cm
4.Половината =___cm
3. Ако вашата големина е повеќе од Децата Size 8 , ве молиме додадете 20 долари повеќе за плус големина такса .ние не може да гарантира дека бојата на нашите фустан ќе биде точно
истиот со фотографии што го видов.но, ние ќе го избере најдобриот превозот начин за да се избегнат некои екстра царинските давачки .
Да се осигура дека вашиот фустан се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши
фустани со дополнителни ткаенина во чини да се овозможи мала големина измени за да може да се направи
лесно.

Детални карактеристики

НИ Детето Големина:
3T, 4T, 5T, 6T, 7T, 8T, 9T
Тип На Објект:
Цвет Девојка Фустани
Број На Модел На:
FLG099
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Beading,Чипка
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Ткаенина Тип:
tulle
Силуета:
Бал
Фустани Должина:
Кат Должина
is_customized:
Yes
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
Sunzeus
Вистински Слики:
No

Слични производи