.

.

Новата Замена За ОСТРИ A912JB Универзална Единица клима уред Далечински Управувач Јапонската Верзија AC A/C Remoto Контролер

Новата Замена За ОСТРИ A912JB Универзална Единица клима уред Далечински Управувач Јапонската Верзија AC A/C Remoto Контролер

DEN 575.52
DEN 374.00
Количината на стоката
Тековен

Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот. Функцијата е вашата оригинална иста.
sonoff воздух глувчето linux тв кутија domotica 433mhz универзален далечински управувач за контрола на кодот грабител
controle remoto универзален далечински управувач универзална портата далечински управувач 433 глувчето водител qhqg
контрола remoto doorhan chunghop mando garaje wifi switch tda1085 оддалечен безжичен гаража frequencimetro
automação residencial 433 mhz roku 433. Нашата продавница продава за далечинска контрола има два вида, еден е оригиналниот далечински управувач .) Пакет : ПП Торба Пакет Тежина : 0. Бидејќи Кина Поштенски Авиокомпании пакет не може да се испрати на батеријата, па ние продаваме сите далечинскиот управувач не е содржана во батеријата.
Мојата продавница обезбеди најдобар ефективни производи и квалитетна услуга на сите.Не програмирање или прилагодување е потребно. Тој во основа може да го замени оригиналниот далечински управувач функции. Но, може да биде Многу мал број на копчето не се исти. За кревка предмети, надворешниот се заштити со меур хартија.92 далечински управувач switch 12v гаражни врати далечинска контрола
далечински управувач duplicator воздух глувчето t2 telecommande portail uzaktan kumanda bluetooth далечинска контрола
duplicator копче на далечинскиот управувач за автомобил алармот тв универзален далечински управувач denon насловна автоматизација дојде
microlab mando на distancia став puertas де garaje далечински управувач switch i7 6400t 27mhz далечинска контрола
bluetooth gamepad telecomando cancello ir учење далечински управувач daewoo rx470 onkyo универзален далечински
.

Детални карактеристики

Бренд Име:
USARMT
Употреба:
клима уред
Безжична Комуникација:
IR
Број На Модел На:
A912JB
Пакет:
Yes
Канал:
1
Фреквенција:
433 MHz
Состојба:
Нови
Боја:
Како што е прикажано
Количина:
1 x далечински управувач (Батерии не се вклучени)
Пакет:
ПП торба
Тежина На Пакет:
0.15kg (0.33lb.)
Пакет Големина:
28cm x 13.5cm x 5cm (11.02in x 5.31in x 1.97in)
Материјал:
АБС материјал

Слични производи