.

.

Далечински Управувач За Philips 28PHH4109 28PHH4109/88 20PHH4109/88 48PFT4100 20PHH4109 32PFH4109 40PFH4109 22PFK4109/12 LED ТВ HDTV

Далечински Управувач За Philips 28PHH4109 28PHH4109/88 20PHH4109/88 48PFT4100 20PHH4109 32PFH4109 40PFH4109 22PFK4109/12 LED

DEN 725.76
Количината на стоката
Тековен

количина попуст е достапен
Превозот
1. Ако не сте сигурни за вашиот модел,pls контактирајте со нас пред купување.
Returens и размена
1. Ние САМО се справи со превозот.
Ќе добиете вашиот објект за 5-7 работни дена од DHL, или ќе добие околу 10-15 дена од EMS, 17-26 работни дена од Сингапур Пост. Па ние сме да понудиме на нашите купувачи Задоволство Гаранција или Вашите Пари Назад. Постојат многу превозот начин за да го изберете,можете исто така да се забележи EST датум кога ќе choosed на соодветниот начин. PLs се забележи : повеќето од далечинскиот е designes да функционираат различни видови на уреди,некои функции треба едноставно поставување пред да го користите,Pls Бидете Сигурни дека таа е поставена на точната Видео текст. На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го следи објектот онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи. Ние би сакале да испорака на објектот со други средства, но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот. Купувачи се одговорни за исплата на превозот и ракувањето со обвиненија за размена. Оваа содржина е добиена од 90 дена гаранција од купување, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани од неуспехот или неисправност на проектор. Бидат погодни за наведениот модел и толку многу други,како што 43 PUK7100/12 43 PUS7100/12 43 PUS7150/12 49 PUK7100/12 49 PUK7150/12 PUS7100/12 49 PUS7150/12 49 PUS7170/12 49 PUS7180/12 55 PUK7100/12 55 PUK7150/12 55 PUS7100/12 55 PUS7150/12 55 PUS7170/12 55 PUS7180/12 65 PUK7120/12 65 PUS7120/12 65 PUS7120/60 24 PHH4109 24 PHH4109/88 32 PFK4309 22 PFH4109/88 22 PFH4109 28 PHH4109 28 PHH4109/88 28 PHH4109 28 PHH4109/88 20 PHH4109/88 20 PHH4109 32 PFH4109 40 PFH4109 22 PFK4109/12 22 PFT4109 24 PHK4109 24 PHT4109 32 PFK4109/12 32 PHH4109 32 PHK4109 32 PHT4109 40 PFT4109 47 PFH4109 47 PFK4109/12 47 PFT4109 50 PFT4109 22 PFK4209/12 50 PFH4109 32 PFK5109 32 PHH4309/88 32 PHH4319 40 PFH4309 40 PFH4329 40 PFH4399 40 PFK4309 40 PFK5109 40 PFT4309 40 PFT4319 48 PFK5109 32 PHH4329 32 PHK4309 32 PHT4309 32 PHT4319 55 PFK5109 50 PFK4109/12 40 PFH4319 32 PFH4309/88 32 PFH4399 32 PFT4309 50 PFK4309 50 PFT4309 50 PFH4319 50 PFH4329 50 PFT4319 50 PFH4309 23 PHH4009/88 23 PHT4009 23 PHH4109 40 PFH4009 40 PFT4009 40 PFK4009 50 PFH4009 50 PFK4009 50 PFT4009 23 PHK4009 22 PFH4000 22 PFK4000 22 PFT4000 24 PHH4000/88 24 PHK4000 24 PHT4000 32 PHK4100 32 PHT4100 32 PHH4100/88 39 PFH4100 40 PFH4100 40 PFK4100 40 PFT4100 32 PFH4100/88 32 PFK4100 32 PFT4100 48 PFH4100/88 48 PFK4100 48 PFT4100 32 PHH4200 32 PHT4200 40 PFH4200/88 40 PFT4200 40 PFK4200 22 PFK4000/12 32 PHH4009/88 3 .

Детални карактеристики

Употреба:
Универзална,ТВ
Пакет:
Yes
Фреквенција:
433 MHz
Бренд Име:
HCDZ
Безжична Комуникација:
IR
Спонзор :
HCDZ
Гаранција:
90 дена
Предност:
Лесно да се Контролира
is_customized:
Yes

Слични производи