.

.

Далечински Управувач За Benq MP511 MP512 MP777 MP775 MP771 MP522 MP24 MP625 MP720P MP625P MP620 DLP Дигитален Проектор

Далечински Управувач За Benq MP511 MP512 MP777 MP775 MP771 MP522 MP24 MP625 MP720P MP625P MP620 DLP Дигитален Проектор

DEN 593.28
Количината на стоката
Тековен

пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче
4.
Returens и размена
1. Постојат многу превозот начин за да го изберете,можете исто така да се забележи EST датум кога ќе choosed на соодветниот начин. Па ние сме да понудиме на нашите купувачи Задоволство Гаранција или Вашите Пари Назад. Бидат погодни за наведениот модел и толку многу други,како што се

3 . Нов Висок квалитет Универзален далечински управувач , use CR2025 батеријата,батерии не се вклучени. Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има).
Ќе добиете вашиот објект за 5-7 работни дена од DHL, или ќе добие околу 10-15 дена од EMS, 17-26 работни дена од Сингапур Пост.

Детални карактеристики

Употреба:
Универзална,Проектори
Пакет:
Yes
Фреквенција:
433 MHz
Бренд Име:
HCDZ
Безжична Комуникација:
IR
Спонзор :
HCDZ
Гаранција:
90 дена
Предност:
Лесно да се Контролира
is_customized:
Yes

Слични производи