.

.

Далечински Управувач За Philips 50PFK4109/12 40PFH4319 32PFH4309/88 32PFH4399 32PFT4309 50PFK4309 50PFT4309 50PFH4319 LED ТВ HDTV

Далечински Управувач За Philips 50PFK4109/12 40PFH4319 32PFH4309/88 32PFH4399 32PFT4309 50PFK4309 50PFT4309 50PFH4319 LED ТВ

DEN 712.80
Количината на стоката
Тековен


Ќе добиете вашиот објект за 5-7 работни дена од DHL, или ќе добие околу 10-15 дена од EMS, 17-26 работни дена од Сингапур Пост.

Детални карактеристики

Употреба:
Универзална,ТВ
Пакет:
Yes
Фреквенција:
433 MHz
Бренд Име:
HCDZ
Безжична Комуникација:
IR
Спонзор :
HCDZ
Гаранција:
90 дена
Предност:
Лесно да се Контролира
is_customized:
Yes

Слични производи