.

.

YINGRAY Замена Далечински управувач за Електра Airwell Emailair Elco ELCO клима уред Далечински Управувач Модел РК-7 РК-7I-1 USP-4001

YINGRAY Замена Далечински управувач за Електра Airwell Emailair Elco ELCO клима уред Далечински Управувач Модел РК-7 РК-7I-1

DEN 239.04
DEN 120.00
Количината на стоката
Тековен


1. (19in1) YINGRAY Замена за Електра Airwell Emailair Elco ELCO клима уред Далечински Управувач РК-41-1 РК-5 I-1 РК-7 РК-4 I-1 РК-7 РК-7 I-1 USP-4001
2. Не батеријата Вклучена.
3. Греење и ладење Функција.
4. Ова не е универзални AC далечински управувач, ве молиме проверете со вашиот број на моделот пред цел.
5. Ако сакате трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас.

Детални карактеристики

Пакет:
Yes
Употреба:
клима уред
Фреквенција:
433 MHz
Број На Модел На:
Клима Уред Далечински Управувач
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1
Бренд Име:
YINGRAY

Слични производи