.

.

Далечински Управувач Одговара За Мицубиши MS-GA80VB MSH-GA50VB MSH-GA60VB MSH-GA80VB ADD A/C AC клима уред

Далечински Управувач Одговара За Мицубиши MS-GA80VB MSH-GA50VB MSH-GA60VB MSH-GA80VB ADD A/C AC клима уред

DEN 771.84
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Пакет:
Yes
Употреба:
клима уред
Бренд Име:
UNICELAI
Фреквенција:
433 MHz
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1

Слични производи