.

.

Страст Патник Clipboard Клип Дневник Носителот месинг клип

Страст Патник Clipboard Клип Дневник Носителот месинг клип

DEN 475.20
DEN 452.00
Количината на стоката
Тековен

ГОЛЕМИНА : 103mm Материјал : добар квалитет месинг Боја : златна боја Пен Носителот Вклучуваат : 1 парче

Детални карактеристики

Тип:
датотеката fastener

Слични производи