.

.

Бесплатен Превозот Нови 10 Парчиња А5 Големина Документ за Складирање Торба за на Училиште, Канцеларија, Дома Висок Квалитет на Канцелариски 23x17cm Кеси

Бесплатен Превозот Нови 10 Парчиња А5 Големина Документ за Складирање Торба за на Училиште, Канцеларија, Дома Висок Квалитет

DEN 431.52
DEN 397.00
Количината на стоката
Тековен


10 компјутери/многу Gridding Водоотпорен Zip Торба Документ Пенкало Поднесување
Производи Џеб Папка Бесплатен превозот Office & Училиште Материјали
Име На Производ : Датотеки Џеб/Торба
Дизајн : Патент Затворање
Функција : Силен, Издржлив и Водоотпорен
Материјал : Мека Пластика
Големина : А5 23x17cm
Бои : Зелена, Сина, Портокалова, Жолта, Розова (Боја случаен испорака)
Тежина : (Прибл.) 18g/еез
Исто така, може да ги зачувате вашите пенкала, купони, приходи...
Тоа држи вашиот документ чиста и сува..
Спакувани Вклучувајќи :
10pcs Датотеки Џеб Торба

Детални карактеристики

Бренд Име:
ZSFANGJUN
Тип:
Документ Торба
Број На Модел На:
WJI-049WJD
Обликот:
Паричникот
Големина:
A5
Материјал:
Пластични

Слични производи