.

.

UXCELL 1.5 V 9000Rpm 400Ma Црвено Црни Рамни Електрични 130 Мотор За на Четири Тркала Автомобил 1.5 v | dc

UXCELL 1.5 V 9000Rpm 400Ma Црвено Црни Рамни Електрични 130 Мотор За на Четири Тркала Автомобил 1.5 v | dc

DEN 142.08
DEN 128.00
Количината на стоката
ТековенНоминална Напон 1.5 V DC Брзина(без оптоварување) 9000 RPM Големината на Телото Вратило Големина Материјал Метал, Електронски Делови Вкупна Должина
Име на производ : DC Мотор;Модел : 130;Номинална Напон : 1.5 VDC Струја : 400m A;Брзина : 9000 RPM;Pin Количина : 2 Вратило Големина : 2 x 7mm/ 0.08" x 0.28" (D*L);Големината на Телото : 27 x 20 x 15mm/ 1" x 0.8" x 0.6" (L*W*T) Главни Боја : Црвена, Црна;Материјал : Метал, Електронски Делови Тежина : 19g;Пакет : 1 x DC Мотор

Детални карактеристики

Бренд Име:
UXCELL
сертификација:
CE
Црвена |:
За Електрични
Станот За Електрична ||:
За Електричен Мотор
Црвено Моторни Електрични |||:
Моторни Електрични Црна

Слични производи