.

.

Професионални LCD Дигитален Карбонски Влакна Vernier Caliper Владетел Мерач Алатка

Професионални LCD Дигитален Карбонски Влакна Vernier Caliper Владетел Мерач Алатка

DEN 215.52
Количината на стоката
Тековен

Услуга tranist време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Испорака : 1. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Повратни информации : Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, ве Молиме оставете позитивни повратни информации за нас и 5 ѕвезди на Нашите автоматски систем ќе го стори истото за вас во една минута. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.01 инчен идеална алатка за широк спектар на индустриски и автомобилски апликации Size : 24*7*1. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и ние не ќе издаде наплата или repacement за вас. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress. За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express , ве молиме обратете се на http : //help. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. Ние само брод да се потврди цел адреси.1(мм) Пакет се Вклучени : 1 x Дигитален Caliper,1 x Копчето Батеријата
Плаќање : Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. можете да изберете да имате замена. Во светот превозот. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.

Детални карактеристики

Caliper Тип:
Vernier Дебеломер
Бренд Име:
Jetery
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
дигитални caliper
Мерен Опсег:
0-150mm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Точноста:
0.1 mm

Слични производи