.

.

cnHGarts Бесплатен превозот 50cm ширина Mossy Дабови Филм Печатење Трансфер Hydrotransfering Вода Филм WTP064

cnHGarts Бесплатен превозот 50cm ширина Mossy Дабови Филм Печатење Трансфер Hydrotransfering Вода Филм WTP064

DEN 432.00
DEN 410.00
Количината на стоката
Тековен

5 листови спакувана во пластична кеса со налепница
4 R/А6 големина или други големина (3Р,13 X18" итн) се исто така достапни
Примерок количини повеќе од 20 листови треба да се плати , нашите продажни ќе ви кажам однапред
Товарни собрани, можете да побарате вашиот продажен да нерешено назад, товарни додека ќе се одржи редот. Дали имате попуст за големи количини?
Да, имаме такви продажбата политика. Над 3000+ стандардни обрасци се достапни,вклучувајќи јаглерод влакна,метална четка,маскирна,дрво жито,картон,пламен,череп,цвет,капка вода,мермер,текстил занает,геометриски итн. Тоа не зависи само од вашата цел количина, но исто така ставката што сте ја резервирале.Опис На Производот
Увезени буквар филмови од Јапонија;
Увезени еко мастила од Јапонија;
Увезени 8 бои за печатачи;
3 D кубни печатење, хидро потопување, хидро потопување,хидро слики,3d крива печатење,hydrographics печатење
Опис
Вода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Печатење Филм , Вода Растворлив Печатење Филм , Хидрографски
Филмови , 3 D Кубни Печатење Филм, Течни Слика, Потопни грејачи Апликација
Декорација на објекти кои се движат од целиот сите теренски возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед
шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови за Автомобили, Глувчето, Мотоцикл. Прилагодување : Ние, исто така, може да се печати на вашиот сопствен дизајн, ве молиме испратете ни дизајн слика во . Продолжувајќи По-продажба на услуги се достапни Информациите на Компанијата
Нашата Фабрика & Работилница Слики
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1.

Детални карактеристики

боја:
0.5x2m (1sqm), 0.5x10m (5sqm)
Тип На Објект:
Decals & Налепници
Бренд Име:
cnHGarts
Објектот Висина:
0inch
Специјални Функции:
вода трансфер печатење филм
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
PVA
Објектот Ширина:
0.5m
Објектот Тежина:
0.6kg
Објектот Должина:
0m
Примена:
пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола
Функција:
Protectives,Украси,Прашина,Влага-доказ,
Буквар За Филмот:
Увезени Од Јапонија
Материјал:
вода трансфер печатење филм

Слични производи