.

.

Бесплатен превозот TSAUTOP Вода Трансфер Печатење Филм Големина 0.5 m x 2m Хидро Трансфер Филм Хидрографски Филм TS1026

Бесплатен превозот TSAUTOP Вода Трансфер Печатење Филм Големина 0.5 m x 2m Хидро Трансфер Филм Хидрографски Филм TS1026

DEN 438.24
Количината на стоката
Тековен

Сега, ние го прифаќаме тоа!
Исто така, имаме некоја онлајн продавница, можете да кликнете овде за да ја посетите нашата онлајн продавница е да се направи купување онлајн!
П5. ние сме еден од пионерите кои се во можност да им служи на различни пакување решенија (професионални ОЕМ пакување услуга) во почетокот пати. Опис Вода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Печатење Филм , Вода Растворлив Печатење Филм , Хидрографски Филмови , 3 D Кубни Печатење Филм, Течни Трансфер Печатење Филм Примена Декорација на објекти кои се движат од целиот сите теренски возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, X-box, Пиштоли, Чаши, Делови за Автомобили, Глувчето,Мотоцикл .
големи количини може да се применат нашиот дистрибутер во вашата област, контактирајте го нашиот продажен да знаат повеќе. Најдобра По-продажбата на услугата : ние ви обезбеди Вода Трансфер Печатење обука за вештини, Корисни совети. Како за мојот стоки пакување? Може ли да го користам мојот логото или сопствени пакување?
Да, можете да.
Пакет
.
вода трансфер печатење филм
вода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,
нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси.Разни Вода Трансфер Печатење Филм Обрасци 6. Ова ќе биде вашата член на кралското семејство шема, ние никогаш нема да го продаде својот член на кралското семејство шема на трети страни. Најдобра Цена : Конкурентна цена во мали цел, Голем попуст за големи цел.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Должина:
2m
Специјални Функции:
Персоналните Декорација
Бренд Име:
TSAUTOP
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
PVA
Објектот Ширина:
0.5m
Објектот Висина:
0.6m
Вода Трансфер Печатење Филм Дебелина:
0.03 мм-0.04 mm
Вода Трансфер Печатење Филм Карактеристики:
Вода Растворлив Отпорност На Триење
Вода Трансфер Печатење Филмски Материјал:
PVA
Вода Трансфер Печатење Филм Апликација:
пластични, fiberglass, дрво, керамика и метал
Вода OperationTemperature:
25~35 Целзиусови Степени
Име на производ:
Вода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Филм
Обрасци:
Карбонски Влакна, Череп, Пламен, Кавер -, Дрво, Мермер

Слични производи