.

.

Мини 2cm Мал Круг Стакло Огледало Кругови за Уметности & Занаети Проекти, Патување, Кадрирање, Декорација

Мини 2cm Мал Круг Стакло Огледало Кругови за Уметности & Занаети Проекти, Патување, Кадрирање, Декорација

DEN 714.24
DEN 664.00
Количината на стоката
Тековен


(6) Враќање Политика :
Ние секогаш се залагаат добра комуникација помеѓу вас и нас, и секогаш ќе се потрудиме да ви помогне да добиете елементи што се потребни;
Ако за жал, ќе имаат било каков проблем со нашиот производ, услуга или превозот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидам нашата најголема да се реши ПОБРЗО;
Ако се уште не може да се направи сте задоволни, ние би било размена на нов објект за вас или рефундирање на вашите пари.
Објектот на локација во Кина, ве молиме да се свесни дека транснационален превозот обично трае подолго отколку на домашните. Може да се гравирани или насликани на за уникатен дизајн апликации.
Многу ви благодариме за вашата подршка и внимание и сакаат ќе имаат убав шопинг искуство на интернет
. Додава искра и длабочина да се занает проекти.
Брзо се изразат како DHL, UPS-от, Fedx, ТНТ или ЕМС итн се исто така достапни за поголем квантитет и брза испорака, тогаш, ве молиме контактирајте со нас преку е-mail однапред
(5)Што секогаш сме биле прави :
Ние се изврши строго контрола на трошоците и спроведување на triple проверка на секој предмет пред пакување и превозот да се осигура задоволството на клиентите.
За сите корисници во САД, предмети се испраќаат преку E-превозот, за клиенти се и во другите земји, ние сме користење на Кина, Воздухот пошта, тоа ќе потрае 20-30 дена да пристигнат. Кутија од 60 огледала за една ниска цена. Совршен за употреба во затворени простории или на отворено.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
АЈ-859
Материјал:
Пластични
Големина:
2x2cm
is_customized:
yes
Функција:
2x2cm Стакло Занает Мини Круг Огледала 50 Парчиња Огледало Мозаик Плочки

Слични производи