.

.

DLE30/35 ra / 40 Пропелер Вратило Завртка

DLE30/35 ra / 40 Пропелер Вратило Завртка

DEN 811.20
DEN 690.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Мотори
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Четири тркала Атрибути:
Моторс
Алатка Материјали:
Сечење
За Возило Тип:
Авионите
Број На Модел На:
dle30
Технички параметри:
Вредност 2
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки

Слични производи