.

.

РК автомобил 1/10 HSP 08013 Главните Опрема Заврши 1Pcs РК HSP 1:10 Скала Чудовиште Камион Оригинални Делови HSP 94108/94188

РК автомобил 1/10 HSP 08013 Главните Опрема Заврши 1Pcs РК HSP 1:10 Скала Чудовиште Камион Оригинални Делови HSP 94108/94188

DEN 900.48
DEN 459.00
Количината на стоката
Тековен


Име : намалување опрема
Број : 08013
Количина : 1
Материјал : челик
Соодветни модели : 94188, 94108, итн.
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако
се задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме нашите
најдобро е да се реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
4)Ако ви треба производи кои не се наоѓаат во продавница, ве молиме контактирајте со нас .Постојат многу модел на
производи,ние можеме да 't take фотографии за секој модел, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Детални карактеристики

Бренд Име:
HR
Материјал:
Метал
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собрани класа
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
08013
Технички параметри:
Вредност 2
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Decelerate да се надополни метал челик заби
Надградба На Делови/Додатоци:
08013
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Decelerate да се надополни метал челик заби
Модел:
08013
Играчка тип:
автомобил играчка
Додатоци Тип:
Други
Применливи модели:
HSP94108 94188
Алатка Материјали:
Собрани класа
Времето на пазарот:
2017
собрание делови:
Decelerate да се надополни метал челик заби
Применлив модел на односот на:
рк автомобил 1
Материјал:
Метал
Сопствениците лични преференции:
Многу слично на тоа

Слични производи