.

.

ALZRC - Ѓаволот 380 БРЗО Метал Главниот Роторот Носителот

ALZRC - Ѓаволот 380 БРЗО Метал Главниот Роторот Носителот

DEN 1762.08
DEN 1568.00
Количината на стоката
Тековен


Опис :
●T6061-Т Алуминиум CNC Maching.
●Компатибилна Ѓаволот 380 БРЗО.
Пакување :
●Главната Сечилото Зафат x 2
●Лого(Φ5xΦ10x4mm) x 4
●Удар Лого(Φ5xΦ10x4mm) x 2
●За Миење(Φ7.5xΦ10x0.5mm) x 2
●Штекер Јака Завртка(M3x18mm) x 2
●Заклучување Орев(M3) x 2
●Тежина : Appro 7.8 g

Детални карактеристики

боја:
Црна, Сребрена
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
GARTT
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
За Возило Тип:
Авионите
Алатка Материјали:
Сечење
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Гиро
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos

Слични производи