.

.

JMT 6 Оска Количка за Управување со РК Quadcopter Комплет APM2.8 Контрола на Летање Одбор+GPS+750KV Моторни+14x5.5 Пропелер+30A ESC+AT10 TX

JMT 6 Оска Количка за Управување со РК Quadcopter Комплет APM2.8 Контрола на Летање Одбор+GPS+750KV Моторни+14x5.5 Пропелер+30A

DEN 17002.56
DEN 15642.00
Количината на стоката
Тековен

6 Оска Количка за Управување со РК Quadcopter Комплет APM2.8 Контрола на Летање Одбор+GPS+750 KV Моторни+14x5.5 Пропелер+30 A ESC+AT10 TX
Пакетот вклучува :
750 KV Brushless Диск Моторни *6
HOBBYWING 30 A Брзина Контролер ESC *6
14x5.5 1555 Пропелер Г.С. CCW *6 парови
3.5 милиметарски Куршум Конектор *18
2.0 MM Супер Тешко Хексагонални Шрафцигер *1
2.5 MM Супер Тешко Хексагонални Шрафцигер *1
Т Plug Машки Конектор Силикони Жица *1
20cm Лента за Прицврстување *1
APM 2.8 Multicopter Лет Контролер *1
GPS со Компас L5883 25cm Кабел *1
Мултифункционален Енергија Дистрибуција На Одборот *1
Серво Продолжување Доведе Жица *5
Radio Link AT10 10 CH Далечински Управувач *1
Почитувани Клиенти ,
Ви благодариме за изборот на нашите производи ,ако сте платиле предмети пониски 5може да h aven не следење на информации на интернет кога предмети лево Кина .
За Taxs проблеми , тоа е граѓаните обврска , ако имате било какво барање на цената на декларацијата за вашата земја царината , ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас однапред , Ние би сакале да ви помогне и да дискутираат за најдобро решение за вас .
Да драги руски клиенти , Поради SPSR проблеми ,дека бродот метод не може да брод на било со батерија парцела , Сметаат за таа причина , Ние ви препорачуваме да изберете RETS-експрес, или ние промена на овој брод метод за вас, ве молиме контактирајте со нас однапред, ако имате било какви барања ,ви Благодарам.

Детални карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Број На Модел На:
JMT 6 Оска Количка за Багажник
Бренд Име:
jmt
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
За Возило Тип:
Авионите
Технички параметри:
Вредност 2
Големина:
as the instruction
Материјал:
РК Quadcopter Комплет
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
РК Quadcopter Комплет
РК Делови и Accs:
РК Quadcopter Комплет
Надградба На Делови/Додатоци:
РК Quadcopter Комплет
SKU:
F05422-F

Слични производи