.

.

1pcs Нови Cellpro PL8 PL6 308/3010/4010 2~8S Батерија Полнач Рамнотежа Одбор 8s Исто време полнење 6 Батерии за РК Летало FPV

1pcs Нови Cellpro PL8 PL6 308/3010/4010 2~8S Батерија Полнач Рамнотежа Одбор 8s Исто време полнење 6 Батерии за РК Летало FPV

DEN 1343.52
DEN 1263.00
Количината на стоката
Тековен

Ние ќе ги искористиме на воздушни меури, за да заврши на предмети внимателно
.
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail, пред да се вратат на неисправни објект.PL8 PL6 308/3010/4010 cellpro полначот рамнотежа одбор 8s
Точка Име : Биланс на полначот одбор
Полнење Приклучок : XT60,Т приклучок (опција)
Батерија : Може да го поддржи 6 компјутери 2-8s батеријата истовремено полнење (Забелешка : На клетки број - " S " мора да биде иста)
Употреба : Погоден за Cellpro PL8 PL6 308/3010/4010 рамнотежа Полнач
Answer : ___________________________ Note : Оваа ставка не вклучуваат PL6/PL8 полнење кабел. (GMT +8) од понеделник до петок
- 8 : 30 сум. 30 дена гаранција од купените датум. (GMT +8) на неделата
- Нашата канцеларија е затворена за државни празници (Кина).
Пакет Се Вклучени :
1x 2-8 S Рамнотежа Полначот Плоча Одбор
2x Кабли
Превозот :
Предмети ќе бидат испратени до сите земји низ светот, (руски Пост беше влијае со LCACS, па локалните пошта испорака на услуги (вклучувајќи ЕМС) ќе биде одложен многу пати) трошоците За превозот за сите земји кои се исти.
Контакт со нас на :
Нашата канцеларија часа се :
- 8 : 30 сум. Се врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и сите додатоци. ние ќе ви помогне во секој можен начин и имаат за цел да одговори на сите пораки . да 1 : 00 часот (GMT +8) од сабота
- 8 : 30 сум. Ве молиме контактирајте со нас за решавање на секое прашање пред да замине негативни повратни информации .
Ние секогаш се обидува да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент.

Детални карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
JJ63004
Технички параметри:
Вредност 2
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
За Возило Тип:
Авионите
Алатка Материјали:
Батеријата
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Надградба На Делови/Додатоци:
Батерија Полнач Рамнотежа Одбор
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батерија Полнач Рамнотежа Одбор
Четири тркала Атрибути:
Батерија Полнач Рамнотежа Одбор
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Слични производи