.

.

Mxfans 4x Темно Сина 17mm Тркала Хексадецимален Центар Орев Покритие за РК 1:8 Автомобил Надградба Дел

Mxfans 4x Темно Сина 17mm Тркала Хексадецимален Центар Орев Покритие за РК 1:8 Автомобил Надградба Дел

DEN 296.64
DEN 216.00
Количината на стоката
Тековен

Изработен од алуминиумска легура материјал, долго време се користи
5.16 Inch(Dxšxv)
Тежина : 8g
Пакетот вклучува :
4 x Тркала Ореви
.Широко се користи за RC1 : 8 Модел на Автомобил
4.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува тоа е квалификуван,кои вклучуваат Дел Број,Број на Моделот и инспекција датум информации;
2.Светла боја, го Прави вашиот автомобил изгледа повеќе модерен и кул
Спецификација :
Боја : Темно Сина
Материјал : Стипса легура
Модел скала : 1 : 8
Модел : N10177
Бренд име : Mxfans
Големина : Прибл.Mxfans 4x Темно Сина 17mm Тркала Хексадецимален Центар Орев Покритие за РК 1 : 8 Автомобил Надградба Дел
РК Тркала Ореви РК 1 : 8 Орев Покрие РК Алуминиум Орев Покрие РК Тркала Хексадецимален Центар Орев Покрие RC Модел на Автомобил Орев Покрие компанија има джантите,Пневматици,Воланот Хексадецимален Центар,Dogbone Заеднички,Компактен Радио Послужавник,РК Челик Назабена Опрема,Разл Првенство,Шок кула,Шок Апсорбер,Моторни Вода Јакна,Истражувачки Центар Превозникот,Телото Пост Месеци,Воланот Хексадецимален,Воланот Хексадецимален Завртки,Сјај Plug Igniter,РК Крило Престој,РК Серво Линк,РК Вентилаторот за Ладење,РК C Центар,РК Weel Оска,Висока Брзина Електричен Мотор Мотор,РК Гуми Носителот и РК Спојки Опрема и др. Ако не го најдете она што го сакате во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им обезбеди specical дизајн за вас.Ако имате било какви прашања во врска со објектот,ве молиме да ни обезбеди Производство Дел Број за проверка,профитот ќе биде загарантирана.

Детални карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Број На Модел На:
РК Тркала Ореви
Бренд Име:
Mxfans
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Радио Системи
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Алатка Материјали:
Сечење
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Гума
Обликот:
РК Тркала Ореви
Објектот:
РК 1
tpye:
РК Алуминиум Орев Маска
Големина:
RC Wheel Hex Hub Nut Cover
Име:
РК Модел на Автомобил Орев Маска

Слични производи