.

.

4mm Метални Цевки Моторни Конектор

4mm Метални Цевки Моторни Конектор

DEN 383.52
DEN 341.00
Количината на стоката
Тековен

Име : моторни спојка
Материјал : алуминиум легура
Боја : Сребрена
Големина : 4mm моторни вратило дупка, М3 тркала крајот фиксна дупка, М3 врвот жица фиксна дупка, D тип на вратило надворешен дијаметар е 8мм
Тежина : Околу 2 G
Алуминиум Легура метални цевки материјал, поврзување на моторот за да се отворот е 4 mm, D axial дијаметар е 8мм
На другиот крај со М3 завртки и тркала поврзани и дистрибуција на М3 завртка (L завртка), кој е фиксиран на вратилото на моторот спојка.

Детални карактеристики

Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Моторните Компоненти
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
Четири тркала Атрибути:
Оска Имајќи
Алатка Материјали:
Сечење
За Возило Тип:
Возови
Број На Модел На:
N/A
Технички параметри:
Вредност 2
Големина:
n/a
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки

Слични производи