.

.

8pcs Dismountable Моделирање алатка во собата ,Декорирање Цвет Моделирање,Торта Бисквит Cookie Врежани Пенкало,Глина Торта Декорирање Алатки

8pcs Dismountable Моделирање алатка во собата ,Декорирање Цвет Моделирање,Торта Бисквит Cookie Врежани Пенкало,Глина Торта Декорирање

DEN 203.52
Количината на стоката
Тековен

Информација за производот : Големина : Прибл 16cm/6.5 инчен Материјал : ПП Количина : 8pcs/set ве Молиме љубезно истакна : Единица за конверзија : 1cm ≈ 0.39 инч , 1 инч ≈ 2.54 см Поради рака мерка, големината може да има 1-2 см грешка. Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика. Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, ве молиме контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање.

Детални карактеристики

боја:
случаен
Тип:
Торта Алатки
Непристојни Слика:
No
Торта Алатки Тип:
Десерт Декоратерите
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
8pcs/set
Функција:
Еко-Пријателски
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
huanyi

Слични производи