.

ПРАШАЊА и одговори П : Како да ја испратите фотографија? А : Здраво, драги Клиент, ве молиме испратете ваш

Тековен

[DIY Дијамант сликарство Мерки на претпазливост]1.Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант с

Тековен

ПРАШАЊА и одговори П : Како да ја испратите фотографија? А : Здраво, драги Клиент, ве молиме испратете ваш

Тековен

Тоа само ќе ве однесе 1 минута Ви благодариме! Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услуг

Тековен

Попродажбата на услугата : сите стоки што се продаваат се проверуваат строго За проследување клиенти, Н

Тековен

Добредојдовте на Слика рачно изработени ПродавницаДобр о пожаловать в Живопись Магазин ручной работыС

Тековен

Ова е многу важно за нас, а ви благодариме за вашето разбирање [Совети] : смола дијамант јаде, не дозволув

Тековен

[Совети] : смола дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што с

Тековен

DIY производство може да се доживее чувство на остварување, способност и упорност да се посветам на трпен

Тековен

ФОТО ОБИЧАЈ1 : Поради ограничувањето на мерење, вистинската големина сигурно ќе имате некои мали грешки

Тековен

Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет За проследување клиенти,

Тековен

ЗАБЕЛЕШКА: ве Молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи име,Средно име и презиме при правењето

Тековен

Име на производ : DIY Дијамант СликарствоБренд : MANHUIГолемина на слика : 30*25cm 50*40cm 70*55cm 75*60см 80*65cm 100*80смБоја К

Тековен

поголем големината,подобар ефект,pls провери под фотографијата, ако сакате да го исчистите лицето, pls љуб

Тековен

5 mm (како што се на Пиксели од сликата).Дијамант слика : 4Совршен чекориЛесно да се научат,Погоден за сите

Тековен

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

Тековен

Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување

Тековен

Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 30 дена, но да Brizal можеби треба 2 до 3 месеци Ако сликата е комплексен, мала

Тековен

Отсечени,го направи,мерење може да предизвика големина отстапување (плус и mincm флуктуација),боја аберац

Тековен

(испратено тоа брзо за вас ) П : Може ли да се направи боја дијамант од моите сопствени фотографии?a : Да пр

Тековен

Име на производ : Плоштадот дијамант СликарствоУпотреба : Дом, Канцеларија, Хотел, уникатен подарокМате

Тековен

Обичај или не : Да, сите на сликата може да се customed тука имаме некои detal да се покаже на различни помеѓу ни

Тековен

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.За Превозот : 1.Комплет вклучува : платно, доволно rhinestones, збир на алатки, сакате да има

Тековен

Ако имате некои посебни барања, можете да оставите порака во ред или да ни кажете директно.Ве МОЛИМЕ НЕ н

Тековен

започнетеsize A : 20 X35 X2ps 20 X45 X2ps 20 X60 X1pssize B : 30x55x2ps 30x70x2ps 30x90x1pssize C : 40x70x2ps 40x95x2ps 40x120x1ps d Бренд име ; Дијамант Слика

Тековен

Ако тој е над 35 дена од вашата рокот за плаќање и не е примено,контактирајте со нас веднаш,ние ќе работим

Тековен

П : Колку време јас ќе го дадам мојот googs откако ќе плати мојата цел ? A : ние ќе ви испрати стоката во 14 дена

Тековен

Употреба : Почетна / Хотел / Канцеларија Декорација / Подарок Колекции4.Дијаманти во големина е за 2,5 * 2

Тековен

За малку вежба : 100% Круг Вежба, 26 сечење на површината и 18 сечење на површината, високотридимензионален е

Тековен

Ајде да го реши проблемот со вас така што голема големина ќе биде подобар ефект П : Што да правам ако јас

Тековен

Хуманизација боја retrieval операција повеќе погодно.Дијаманти во големина е за 2,5 * 2 ако ви се допаѓа нашите

Тековен

Честитки, можете да одат врамени до сега !Посетете Ја Нашата Продавница ние ќе се обидеме потрудиме да с

Тековен

Хуманизација боја retrieval операција повеќе погодно производи имаат многу дијаманти, таму ќе може да се им

Тековен

За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (производот не содр

Тековен

Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас..

Тековен

За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот

Тековен

5 D DIY дијамант мозаик уметност Танчерка налепница плоштадот дијамант везови девојки слика дијамант сли

Тековен

детали за производот Животни 5 D Diy Дијамант Сликарство Полн Плоштад Куче samoyeds 3d дијамант Мозаик Пејст Ве

Тековен

Заштита на животната средина на смола е drilled со 2,5 mm (9 дел) и 2.околу 615 работни дена од ЕМС C) (Поголема голе

Тековен

Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти.DIY Дијамант сликарс

Тековен

Вежба Код Налепница 05 Може да се стави книга на предниот дел од дијамант цртеж, со раце притисне на книга

Тековен

Поради ограничување на мерење, вистинската големина, ќе имаат одредена мала грешка(13cm) Plesase им овозможи

Тековен

3 D DIY Дијамант Сликарство крстот бод комплет кристал 5 D Дијамант Везови scenry дрво lcon Полн Плоштад дијаман

Тековен

П : Што е вид на пакет се користи за да сликарството ? A : Драг пријател , сите наши производи се добро спаку

Тековен

3 D Diy Дијамант Сликарство луѓе Слика Везана Крстот Бод Плоштадот Кристал Дијамант Везови бебе слика Зан

Тековен

Поради ограничување на мерење, вистинската големина, ќе имаат одредена мала грешка(13cm) Plesase им овозможи

Тековен