.

.

30*40 см DIY 5D Diamante Pintura не Ponto da Cruz Не Bordado Не паун Flor Везана Mosaico Diamante не Ponto da Cruz

30*40 см DIY 5D Diamante Pintura не Ponto da Cruz Не Bordado Не паун Flor Везана Mosaico Diamante не Ponto da Cruz

DEN 166.08
DEN 60.00
Количината на стоката
Тековен

По-продажбата на услугата : сите стоки што се продаваат се проверуваат строго. За проследување клиенти, Ние исто така може да го користите "ZTO Експрес" за вашиот превоз, обично во рок од 30 дена може да се служи.2 Наредби(6352) ПОПУСТ US$ 3. Овој дел на тарифата треба да биде платена од вас . Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња. Затоа, Кина Пост парцела време на испорака е на максимум од 50 дена.68 на Налози(3652)
Платно големина : 40*30cm
На големина на слика : 35*25cm Напомена : Ова е diy дијамант сликарство,не се заврши сликата,треба заврши со себе. Ве молиме јасно кажете ни ја вашата купувачот 's address информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување. Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас.по овој чекор, вашата работа е направено!
、 1. Ако вашата земја и област не се во земјата на бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдобар превозот метод. Нашата компанија ги прифаќа следниве трансакции : продажба на Мало : да ја прифатиме мало трансакции од сите клиенти од целиот свет. Ние ќе го означи тоа како подарок или намалување на вредноста на стоката за вас да се спаси дел од царински давачки.6 Наредби(35) ПОПУСТ US$ 3. Тарифниот : По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји.

Детални карактеристики

Стил:
Европа
Бренд Име:
ZgLgByCg
Број на Бои:
1-30
Дијамант форма:
Круг
Материјал:
Смола
Pasting Област:
Делумно
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Шаблон Тип:
Животните

Слични производи