.

.

Diy 5D Дијамант Сликарство Крстот Бод Свеќи И Остава Кристал Круг Дијамант Недовршени Декорација Целосна Дијамант Везови Подарок

Diy 5D Дијамант Сликарство Крстот Бод Свеќи И Остава Кристал Круг Дијамант Недовршени Декорација Целосна Дијамант Везови Подарок

DEN 403.20
DEN 258.00
Количината на стоката
Тековен

[Совети] : смола дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што се голтање.
Ви благодариме за доаѓање и имаат убав ден.
2 : Сите големина во нашата продавница обично значи Големина на Слика . ЗАБЕЛЕШКА: ве Молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи име,Средно име и презиме при правењето на плаќање. Ова е многу важно за нас, а ви благодариме за вашето разбирање.
Почитувани купувачот, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации, тогаш ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот стан Не,Улица,Град, Регион и Држава,во Спротивно вашата парцела веројатно може да се вратија!
Отсечени,го направи,мерење може да предизвика големина отстапување (плус и minus1-2cm флуктуација),боја аберации се должи на набљудувачите,времето,осветлување и други фактори,Слики ќе има различна боја во различни монитори, но ова не влијае на appearence на сликата,ве Молиме да се разбере. 2 : Проверка на смола дијаманти и боја на соодветните боја код 3 : Изберете лик (симбол),најдете соодветните дијаманти 4 : Користење на пенкало за да ги собереш дијамант,го стави на соодветната позиција 5 : Откако ќе заврши, малку притиснете надолу дијаманти со рака да ги задржи цврсто прикачен.
База на HD платно
Предметите вклучуваат : вежба,платно,фах,точка дијамант вежба пенкало,лепак,А4,кутија/хартија пакет Совети : ве молиме проверете внимателно откако ќе ја прими стоката,ако имате проблем,ве молиме договорот нас
1 : Отворете го вашиот парцела,проверете колекции дали сите делови се целосно или не.

Детални карактеристики

Големина:
20x25cm, 30X25CM, 40X30CM, 50X40CM, 60X50CM, 80X60CM
Бренд Име:
KAMY YI
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
лисја

Слични производи