.

.

DIY Дијамант Везови Цртан филм на Жолт морска ѕвезда Крајбрежје Пејзаж Дијамант Сликарство Крстот Бод Круг Смола Дијамант Мозаик YZ505

DIY Дијамант Везови Цртан филм на Жолт морска ѕвезда Крајбрежје Пејзаж Дијамант Сликарство Крстот Бод Круг Смола Дијамант Мозаик

DEN 331.20
DEN 242.00
Количината на стоката
Тековен

DIY производство може да се доживее чувство на остварување, способност и упорност да се посветам на трпение, стари лица и деца се соодветни. Приказ на боја на смола дијаманти по редослед на кодексот. Цртежите треба да се чуваат чисти, спротивно на обврзници во сила ќе бидат погодени. време на испорака :
една). DIY дијаманти на било која возраст може да го стори тоа бидејќи семејството вклучува деца, членови на семејството и греење
Почитувани, се обрне внимание! Ние продаваме дијамант сликарство е полу-готови производи не се вклучени рамка!
Ние продаваме дијамант сликарство е смола, целиот мозаик модел смола со дијамант дупчење, база на мапата со лепило фото хартија. По приемот на вашата исплата, ние ќе брод во рок од 1-7 дена (во зависност од вашата цел количество). Смола дијаманти не се за јадење, не дозволувајте деца да си играат, па како не, да се проголта и други несреќи.
Мозаик треба да бидат рамни, без пукнатини. Предлагаат сет на смола дијаманти за да се заврши побрзо. (На пример : производи и слики не се исти, не се очекуваат производ големина не може да се види совршен, недостатоци и други проблеми со квалитетот). Име на производ : DIY Дијамант Сликарство Бренд : Kai Пинг Меи Парк Број на бои : 30-45 боја Користи : home / хотел / канцеларија декорација, убаво подарок Diamond материјал : смола дупчење За вежба битови : 100% полн круг дијаманти За рамковниот : без рамка, да се заврши барањето, се придржуваат до локалните набавки рамка Платно Метод : навивам за да се избегне брчки Пакување вклучува : Кристал дијаманти, печатење платно, оперативни алатки [DIY дијамант сликарство производството чекори]
1.

Детални карактеристики

Големина:
20x20cm, 25x25cm, 30x30cm, 40x40cm, 50x50cm, 55x55cm, 70x70cm, 60x60cm
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Европа
Дијамант форма:
Круг
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Бренд Име:
Каи Пинг Меи Парк
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Материјал:
кристал дијамант сликарство
Име на производ:
DIY дијамант embroiderys
Користете прилики:
Декоративни соба дијамант везови
слика Тип:
дијамант везови
Ставете дупчење област:
Целосна дијамант embroiderys
Стил:
Европски и Американски стил на дијамант везови
Дијамант форма:
Круг Дијамант Дијамантски Сликарство
Платно пакување Метод:
Навива
Pasting Област:
Целосна дијамант дијамантски везови
Пакување метод:
Хартија торба за пакување и тетрапак пакување

Слични производи