.

.

5d diy полн плоштад дијамант сликарство Големите риби Мулти-слика Комбинација 3D Везови Крстот Мозаик Оркестарот

5d diy полн плоштад дијамант сликарство Големите риби Мулти-слика Комбинација 3D Везови Крстот Мозаик Оркестарот

DEN 216.00
DEN 141.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Големина:
20x15cm, 30x20cm, 40x25cm, 50x35cm, 60x40cm
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Бренд Име:
KAMY YI
Платно Пакување Метод:
Навива
Број на Бои:
Над 45
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Шаблон Тип:
Животните

Слични производи