.

.

Везана diy дијамант девојка сликарство и роуз крстот бод целосна мозаик круг 5D дијамант везови икона Дома Декорација HL241

Везана diy дијамант девојка сликарство и роуз крстот бод целосна мозаик круг 5D дијамант везови икона Дома Декорација HL241

DEN 278.40
DEN 234.00
Количината на стоката
Тековен


ПРАШАЊА и одговори П : Како да ја испратите фотографија? А : Здраво, драги Клиент, ве молиме испратете ваша фотографија со Кликнување на"да испратите фотографија" : ) П : дали има некој Услов на фотографијата? A : Да, висока дефиниција фото е најдобар : ) И поголема на Големината, подобар ефект ќе биде : ) П : Како да нарачате фотографија? А : Здраво, Драги клиент, ве молиме испратете ја фотографијата за мене прво и ние ќе дизајн најдобар квалитет дијамант слика : ) П : Што е Облик на дијамант? А : здраво, почитувани купувачи, ние нудиме на Плоштадот смола Дијамант : ) П : што Е дијамант доволно? A : Да, ние ви нудиме 20% повеќе од што е потребно, па ве молиме да не грижете се : )
.
Везана diy дијамант девојка сликарство и роуз крстот бод целосна мозаик круг 5 D дијамант везови икона Дома Декорација HL241
Опис на производот -Porduct име : Полн плоштад дијамант Сликарство -Функција : тоа е целосна дијамант вез -Материјал : Нова генерација на Плоштадот Смола Дијамант со 447 DMC Бои -Пакување : Навива пакување за сите големини;) -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија, Забава за декорација се користи, подароци, направете го тоа со една те сакам : ) Техника : Дијамант Везови Шаблон Тип : Diy Дијамант Сликарство Стил : Дома Декор Завршување : Недовршени,ќе Треба рачно изработени Материјал на Дијамант : кристал Детали : Делумно дијамант со слика колекции внатрешни детали : Смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча Сите големина може да се прилагоди .

Детални карактеристики

Големина:
20X20CM, 25X25CM, 30X30CM, 35X35CM, 40X40CM, 45X45CM, 50X50CM, 60X60CM, 70X70CM
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Портрет
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
15-60
Надворешното Пакување:
валани на цевка
Употреба:
Почеток/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок
Крстот-Бод:
дијамант везови
Број на Бои:
447 Бои
За Дијаманти:
100% целосна плоштадот вежба
Производот Категорија:
Занаетите, Везови , Везана
Алатки:
пинцети,палети,дијамант сликарство
Детали На:
Целосна смола дијаманти со слика
Unfinish:
треба вашата рачно изработени,DIY
Детали Б:
diy дијамант сликарство
Шема:
млада девојка

Слични производи