.

.

Zhui ѕвезда 5d diy дијамант везови нашата дама&Исус дијамант сликарство Крстот Бод полн плоштад вежба Кристал мозаик декорација

Zhui ѕвезда 5d diy дијамант везови нашата дама&Исус дијамант сликарство Крстот Бод полн плоштад вежба Кристал мозаик декорација

DEN 239.04
DEN 191.00
Количината на стоката
Тековен


[DIY Дијамант сликарство Мерки на претпазливост]
1.
Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полу-готовиот производ не содржи рамка!
Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија. Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо.
[DIY Дијамант сликарство производството чекори]
1. Ве молиме јасно кажете ни ја вашата купувачот 's address информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување. Ако не знаете каква боја да се користи, ве молиме обратете се до боја на табелата. Дијаманти да остане леплива заболување на стегање. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (ресторан не обезбедуваат рамка). Превоз : Нашите производи се од Кина. Референца пред операцијата чекори. На DIY дијамант сликарство може да се користат за декорација на семејството соба, го направи животот повеќе хармоничен. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти. не квалитет проблем). За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-5 дена, на вашите производи, обично ќе пристигне во 7 до 50 дена. Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња, за да се обезбеди целокупната ефект. DIY дијамант привлече личност од било која возраст може да се направи, бидејќи, вклучувајќи деца, членови на семејството и така семејството повеќе топло. На DIY дијамант сликарство може да работи и да научат да се намали стресот, емоционалното прилагодување, активно размислување, подобрување на самодовербата. Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет.

Детални карактеристики

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 45x60cm, 50x60cm, 60x80cm
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45

Слични производи