.

.

Масти Дами 5D Diy Дијамант Везови Сликарство Крстот Бод Колекции плоштадот Дијамант Везови Дома Needleworks Оркестарот RY271

Масти Дами 5D Diy Дијамант Везови Сликарство Крстот Бод Колекции плоштадот Дијамант Везови Дома Needleworks Оркестарот RY271

DEN 240.00
DEN 202.00
Количината на стоката
Тековен


ПРАШАЊА и одговори П : Како да ја испратите фотографија? А : Здраво, драги Клиент, ве молиме испратете ваша фотографија со Кликнување на"да испратите фотографија" : ) П : дали има некој Услов на фотографијата? A : Да, висока дефиниција фото е најдобар : ) И поголема на Големината, подобар ефект ќе биде : ) П : Како да нарачате фотографија? А : Здраво, Драги клиент, ве молиме испратете ја фотографијата за мене прво и ние ќе дизајн најдобар квалитет дијамант слика : ) П : Што е Облик на дијамант? А : здраво, почитувани купувачи, ние нудиме на Плоштадот смола Дијамант : ) П : што Е дијамант доволно? A : Да, ние ви нудиме 20% повеќе од што е потребно, па ве молиме да не грижете се : )
. Тоа е најпопуларниот модата ширум светот само да се држи кристал дијаманти за да се заврши вашата слика за домашна декорација,исто така можете да го направите со вашата chinldren или семејството .
Масти Дами 5 D Diy Дијамант Везови Сликарство Крстот Бод Колекции плоштадот Дијамант Везови Дома Needleworks Оркестарот RY271 Опис на Производот -Porduct име : Полн плоштад дијамант Сликарство -Функција : тоа е целосна дијамант вез -Материјал : Нова генерација на Плоштадот Смола Дијамант со 447 DMC Бои -Пакување : Навива пакување за сите големини;) -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија, Забава за декорација се користи, подароци, направете го тоа со една те сакам : ) Техника : Дијамант Везови Шаблон Тип : Diy Дијамант Сликарство Стил : Дома Декор Завршување : Недовршени,ќе Треба рачно изработени Материјал на Дијамант : кристал Детали : Делумно дијамант со слика колекции внатрешни детали : Смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча Сите големина може да се прилагоди .

Детални карактеристики

Големина:
20X25CM, 30X40CM, 40X50CM, 45X60CM, 50X60CM, 60X75CM, 25X30CM, other size, 15x20cm
Шаблон Тип:
Портрет
Материјал:
Смола
Стил:
Класичен
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
15-60
Надворешното Пакување:
валани на цевка
Употреба:
Почеток/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок
Крстот-Бод:
дијамант везови
Број на Бои:
447 Бои
За Дијаманти:
100% целосна плоштадот вежба
Производот Категорија:
Занаетите, Везови , Везана
Алатки:
пинцети,палети,дијамант сликарство
Детали На:
Целосна смола дијаманти со слика
Unfinish:
треба вашата рачно изработени,DIY
Детали Б:
diy дијамант сликарство

Слични производи