.

.

нови наведнуваат 6/9 глави Дијамант Везови Мозаик DIY 5D Сликарство Бод Дијамант пенкало за рачно производство На Плоштадот/Круг Кристал Алатка

нови наведнуваат 6/9 глави Дијамант Везови Мозаик DIY 5D Сликарство Бод Дијамант пенкало за рачно производство На Плоштадот/Круг

DEN 300.00
DEN 240.00
Количината на стоката
Тековен

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА! Вашата поддршка е секогаш нашата мотивација!!! Ве молиме да ни испратите порака ако имаш било истрага,ви благодариме! Она што е DIY дијамант сликарство? Дијамант сликарство е нов популарни производи. тоа се повеќе убави она што ќе го видите на сликата, многу светол и неверојатни.Тоа е на висока дефиниција шема, добра текстура и естетското чувство, кој секогаш се доведе во врска со силна визуелна жалба за вас. Уживање и скитници околу тоа истовремено, ќе имате чувство како airplay. Со тоа, ќе добиете и двете, декоративен ефект и DIY забава забава. Едноставно обесени тоа на ѕид, што ќе ја направи вашата соба и вашиот свет неверојатни Ние никогаш нема да престане да ви amaze! Сега, да се создаде слика вие не треба да се биде уметник! Само изберете го поставите на нашиот производ и да се создаде тоа! Изработка на дијаманти сликарство ви помага да го намалите стресот, развивање на активна размислување, па затоа е препорачливо да се вклучи и создавање на ремек-дела и вашите деца! Ова е многу возбудлив и интересен процесот и резултатот ќе ве молам за долго време, за внатрешни работи украсување! Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за било какви прашања
Дијамант алатки за сликање bend6/9

Детални карактеристики

Големина:
1 lot
Платно Пакување Метод:
Навива
Pasting Област:
Целосна
Бренд Име:
TAKEWEALTH
Стил:
Европски и Американски Стил
Број на Бои:
30-45
Материјал:
Пластични
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Плоштад
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Алатки
Надворешното Пакување:
Меур хартија за пакување
Употреба:
алатка
Алатка форма:
Плоштадот/Круг ПЕН

Слични производи