.

.

5D diy дијамант сликарство home sweet home мачка марки декорација крстот бод мозаик rhinestones Дијамант везови уметности и занаети

5D diy дијамант сликарство home sweet home мачка марки декорација крстот бод мозаик rhinestones Дијамант везови уметности и занаети

DEN 336.00
DEN 239.00
Количината на стоката
Тековен

Добредојдовте на KEXINZU продавница Сите производи се направени директно од нашата фабрика Ние се обезбеди дијамант сликарство,ако треба,ве молиме договорот нас да Изберете шаблон Тип: / / / / / Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување : Боја Кутија / Кеса Димензии : ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување : Боја Кутија / Кеса Димензии : ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите Кликнете на сликата подолу за да го изберете custom фото
Забелешка Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3,4 ѕвездите, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ. Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, може да се земе слики на вашиот слики и испратете ја на нас, ние ќе го споделам ti со други купувачи во целиот свет. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Детални карактеристики

Големина:
Square 20x25cm, Round 20x25cm, Square 25x30cm, Round 25x30cm, Square 30x40cm, Round 30x40cm, Square 40x55cm, Round 40x55cm, Square 50x60cm, Round 50x60cm, Square 60x80cm, Round 60x80cm, Square 70x90cm, Round 70x90cm, Square 80x100cm, Round 80x100cm, Square 15x20cm, Round 15x20cm
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Смола
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
kexinzu
Шаблон Тип:
Животните
Рамка:
No
Број на Бои:
Според сликата
По-продажбата на услугата:
Одлични
фабриката штекер:
брза испорака
квалитетот на производот:
Одлични
боја:
според слика
Материјал:
Смола
Дијамант форма:
Плоштадот/Круг
Стил:
Популарната
Дијамант Тип:
3D,5D
Pasting Област:
Целосна
Испорака Брзина:
Висока-Брзина

Слични производи