.

.

Ангел Девојка Елф 5d diy Дијамант Слики Везови Целосна Дијаманти Мозаик Паста Крстот Бод Ѕид Уметност Дома Соба Декорација Подароци

Ангел Девојка Елф 5d diy Дијамант Слики Везови Целосна Дијаманти Мозаик Паста Крстот Бод Ѕид Уметност Дома Соба Декорација Подароци

DEN 713.28
DEN 442.00
Количината на стоката
Тековен


Изберете шаблон Тип : /////
Добредојдовте Да Ја Посетите Следниот Пат

Детални карактеристики

Големина:
20X30 CM, 25X35 CM, 30X40 CM, 40X50 CM, 50X60 CM, 50X70 CM
Бренд Име:
SHUOSI
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Круг
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Шаблон Тип:
Портрет
Рамка:
No
Име:
5D Дијамант Сликарство Крстот Бод
Шема:
Елф,Убава Ангел Девојка
Материјал:
Круг Смола Пелети Дијаманти,доволно
детали:
Целосна смола дијаманти со слика
Тип:
DIY Декоративни Дијамант Слики
Повод:
Роденденски Подароци,Housewarming,Сувенири,Печење Продавница,Пазар
Функција:
Креативни рачно изработени Занаетчиски,DIY Значајни Подароци
Употреба:
Кујна/Дома Декор,Ѕид Уметност,Ѕидни Украси,Mural Слики
Удирање Област:
Сите Покриени Со Паста Дијамант Слики
вежба големина:
2.8 mm*2.8 mm Комплет Дијамант Слики

Слични производи