.

.

5D DIY Дијамант Сликање Пејзаж Водопад Кристал Дијамант Сликарство Крстот Бод Hippo Сценско Везана Дома Декоративни ДЦЦ

5D DIY Дијамант Сликање Пејзаж Водопад Кристал Дијамант Сликарство Крстот Бод Hippo Сценско Везана Дома Декоративни ДЦЦ

DEN 333.60
DEN 217.00
Количината на стоката
Тековен

Е дијамант сликарство целосна или делумна?
Е Полн Плоштад/Круг Вежба DIY Дијамант Сликарство
3.Е rhinestones доволно?
На rhinestones е доволно.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ. Можете да контактирате со нас на прво место. Откако ќе имаат потреба или проблем,ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ова е многу важно за нас, а ви благодариме за вашето разбирање.
Дијамант Додаток Услуга
Ние ќе испрати било дијаманти кои вие може да изгубите.Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации,тогаш ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
3 : Изберете лик (симбол),најдете соодветните дијаманти. Ние работиме во Кина. Некои Други Услуги 1.
Дијамант Тип : 100% Круг & Плоштадот Дијамант.
2 : Сите големина во нашата продавница обично значи Големина на Слика. Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, може да се земе слики на вашиот слики и испратете ја на нас, ние ќе го споделам ti со други купувачи во целиот свет.
5 : Откако ќе заврши, малку притиснете надолу дијаманти со рака да ги задржи цврсто прикачен.
Предметите Вклучуваат : Комплетна Вежба,Платно,Фах,Точка Дијамант Вежба Пенкало,Лепак,А4,Кутија/Хартија Пакет. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот стан Не,Улица,Град, Регион и Држава,во Спротивно вашата парцела веројатно може да се вратија!
3. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. И ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, освен викендите.

Детални карактеристики

Големина:
Square Drill 20x25cm, Round Drill 20x25cm, Square Drill 20x30cm, Round Drill 20x30cm, Square Drill 40x30cm, Round Drill 40x30cm, Square Drill 45x30cm, Round Drill 45x30cm, Square Drill 40x50cm, Round Drill 40x50cm, Square Drill 40x60cm, Round Drill 40x60cm, Square Drill 45x60cm, Round Drill 45x60cm, Square Drill 50x60cm, Round Drill 50x60cm, Square Drill 50x70cm, Round Drill 50x70cm, Square Drill 50x75cm, Round Drill 50x75cm, Square Drill 55x70cm, Round Drill 55x70cm, Square Drill 60x80cm, Round Drill 60x80cm, Square Drill 60x90cm, Round Drill 60x90cm, Square Drill 70x90cm, Round Drill 70x90cm, Square Drill 80x120, Round Drill 80x120, Square Drill 90x100, Round Drill 90x100
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
ЈИ СВЕТЛА
Шаблон Тип:
Животните
Рамка:
No
Дијамант форма:
Плоштадот/Круг
Употреба:
Дома декорација/Ѕидот налепници/подарок
За Дијаманти:
100% целосна Плоштадот & Круг вежба
Техника:
Висок Квалитет На Печатење Машина
Дијамант Тип:
3D , 5D
квалитетот на производот:
добро
Испорака Брзина:
брзо
Други Име на Дијамант Везови:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Други Име на Дијамант Сликарство:
Дијамант Мозаик & Мушка Слика
колекции во собата:
Алатки,Смола Дијаманти ,Печатени HD Платно

Слични производи