.

.

мулти 5d Diy Дијамант Сликарство плоштадот Дијамант Rhinestones 3d Крстот Бод Комплет Дијамант Везови Мозаик Месечината, Сонцето Дрво Љубители 4pcs

мулти 5d Diy Дијамант Сликарство плоштадот Дијамант Rhinestones 3d Крстот Бод Комплет Дијамант Везови Мозаик Месечината, Сонцето

DEN 2681.28
DEN 1957.00
Количината на стоката
Тековен


Дизајни
Цртан филм, природа, животни, слика и сл. Ви благодариме!
Експрес Испорака
Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.
За Ефектот
Поголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2. Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела)
3. Производ димензии се наведени во опис на производот во смола вежба за професионални фабрика за масовно производство, но исто така мал, постои неизбежна неисправни вежба, ви Благодариме за разбирањето! Со смола дијамант се случува да биде повеќе со повеќе од 30%, помалку дупчење феномен, генерално, не се појави, ве молиме остатокот увери купување. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас!
За Нас Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка.
детали за производот
дијамант везови
алатки : пинцети,палети,дијамант сликарство
боја на дијаманти : 30-45 бои
Unfinish : треба вашата рачно изработени
големина на дијамантски : 2. Продажба на дијамант сликарство се продава нема проблеми со квалитетот не се врати. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.

Детални карактеристики

Големина:
multi
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Употреба:
Мулти-слики
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
KUFWKEY
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Употреба:
Дома декор&ѕид уметност&ѕид декорација
детали:
Целосна смола дијаманти со слика
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча
Употреба:
Семејството и хотел декорација, роденден и празник подароци, итн
број:
ZQ188 Ѕид налепници триптих
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Фото Големина:
20*40cm*2 парчиња од+20*53m*2 парчиња

Слични производи