.

.

Дома Убавина дијамант сликарство diy камен слики нови везана крстот бод дијамант мозаик вез за полнење цвеќе и овошје

Дома Убавина дијамант сликарство diy камен слики нови везана крстот бод дијамант мозаик вез за полнење цвеќе и овошје

DEN 432.00
DEN 324.00
Количината на стоката
Тековен

Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!
. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи.
Производство Детали
За Ефектот
Поголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.
Тип на слика : Без рамка, не се заврши.Дома Убавина дијамант сликарство diy камен слики нови везана крстот бод дијамант мозаик вез за полнење цвет и плод Драги Ценети Купувачи :
Сите ние дијамант сликарство комплет не вклучува рамка,и да се полу-готови,ќе треба да се заврши тоа,ние ви нудиме алатки. Сите димензии се во големина на слика. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашето мислење е важно за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас! За Нас Нашите дијамант сликарство се полу заврши, не вклучуваат рамка.

Детални карактеристики

Големина:
20cm x 30cm, 30cm x 45cm, 40cm x 60cm, 50cm x 75cm, 60cm x 90cm
Бренд Име:
Вежба Сјајна
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Пастирски
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45

Слични производи