.

.

AMER елаборат Издание 1/144 сад СР-71 Blackbird Скаут модел Легура колекција модел Одмор подарок

AMER елаборат Издание 1/144 сад СР-71 Blackbird Скаут модел Легура колекција модел Одмор подарок

DEN 2040.00
DEN 1632.00
Количината на стоката
Тековен

Бренд : AMER hardcover издание Сооднос : 1/144 Големина : 23.5 cm долги и 11.5 cm широк Материјал : алуминиумски, ABS Не се погодни за деца Како камерата агол и осветлување причини, производот ќе постои боја, вистинската боја за да преовладуваат во вид Статични екранот модел, само за да прикаже, гледање, собирање, нема други функции, не се детски играчки за Да се осигура безбедноста на прекуграничен транспорт процес, ќе се отвори пакувањето засилување модел, ви благодариме за разбирањето

Детални карактеристики

Карактеристики:
Diecast
Тип:
Авион
Скала:
1
Број На Модел На:
СР-71
Бар-кодот:
No
Предупредување:
Не се погодни за деца
Материјал:
Метал
Брод/Поморски Брод:
Други
Возраст Опсег:
Grownups
Бренд Име:
ТРУБАЧ
Карактеристики:
Модел, Мини

Слични производи