.

.

2 парчиња 30мм Barbell Салата Дигање Бар Гира Заклучување Менгеме Пролет Јака Клипови Barbell Заклучување дом салата тежина-укинување обука

2 парчиња 30мм Barbell Салата Дигање Бар Гира Заклучување Менгеме Пролет Јака Клипови Barbell Заклучување дом салата тежина-укинување

DEN 122.88
DEN 99.00
Количината на стоката
Тековен

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.
Barbell Заклучување 2 парчиња 30мм Barbell Салата Дигање Бар Гира Заклучување Менгеме Пролет Јака Клипови
100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Спречува плоча тегови од лизгање исклучување бар.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Карактеристики : Материјал : ABS Пластика & Метал Внатрешен дијаметар : 30мм(1.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 2 парчиња x Barbell Заклучување (Без мало пакет) '
Испорака : 1. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Детални карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
Barbell кодот
Тип:
Barbell кодот
Број На Модел На:
Barbell кодот
Материјал:
ABS ПЛАСТИКА & МЕТАЛ
Внатрешен дијаметар:
30мм(1.2)
Големина:
app.5cm*1.2cm/1.97''*0.47''
Главната боја:
Сребро Со ЦРНА
Количина:
1 пар
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.095kg (0.21lb.)
Пакет Големина:
15cm x 15cm x 15cm (5.91in x 5.91in x 5.91in)

Слични производи