.

.

3.7 V 900mAh NB-11L Камера Батеријата за CANON A2600 A3500 A4000IS IXUS 125 132 140 240 245 265 155 ХС A2300 Е, A2400 Е, A2500

3.7 V 900mAh NB-11L Камера Батеријата за CANON A2600 A3500 A4000IS IXUS 125 132 140 240 245 265 155 ХС A2300 Е, A2400 Е, A2500

DEN 372.00
DEN 320.00
Количината на стоката
Тековен

Повратни информации Вашиот задоволителен е нашата крајна цел и вашата повратна информација може да им помогнам ни да се оди понатаму.7 V 900m Ah/Li-ion Компатибилен Камера Модели : За Canon NB-11 L NB-11 LH и Canon Power Shot A2300 Е A2400 Е A2500 A2600 A3400 Е A3500 Е A4000 Е ELPH 110 ХС ELPH 115 ХС ELPH 130 ХС ELPH 135 Е ELPH 140 СЕ ELPH 150 Е ELPH 160 ELPH 170 Е ELPH 320 ХС ELPH 340 ХС ELPH 350 ХС SX400 Е SX410 Е Пакетот вклучува : 1 *NB-11 L Батерии За превозот Нормално, Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена откако вашата уплата е завршен. Многу го ценат, ако може да комуницираат со нас, наместо на отворање на спорот. ДОБРЕДОЈДЕ. Работно време : понеделник-сабота : 9 : 00 ЧАСОТ-18 : 30 Напомена : Други времето е достапна, ние се обидуваме да се услуга, можете во секое време за својата погодност, колку што можеме. Ако не го примените вашиот парцела во времето, ве молиме љубезно ве советува нас, ние ќе ги пратите пратката. Ако тоа не е вештачки штета во рок од 12 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ако ви се задоволи со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди повратни информации. Нормално, со бесплатен превозот пратката може да се реализира во период од 6 недели. Ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни еден. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по нејзиниот прием.NB-11 L Замена на БАТЕРИЈАТА за Canon Камерите 3. Обично, по што испраќање, изречна систем зема 2-3 работни дена да се ажурира онлајн. 12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи.

Детални карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
боја:
Црна
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
NB-11L

Слични производи