.

.

Руската продавачот ! бренд нови 10 КОМПЈУТЕРИ SC под C батерија полнење на батеријата 1800mah Ni-CD со табот 4.25*2,2 см

Руската продавачот ! бренд нови 10 КОМПЈУТЕРИ SC под C батерија полнење на батеријата 1800mah Ni-CD со табот 4.25*2,2 см

DEN 1088.64
DEN 1034.00
Количината на стоката
Тековен


Нови пристигнување
најниска цена во сите aliexpress
10 КОМПЈУТЕРИ СЕТ
100% Сосема Нов и Висок квалитет
Напон : 1.2 V
големина : 4.25 cm*2,2 см
Хемија : NI-CD
Капацитет : 1800mah
Боја : Црвена
Постојат 2 превозот методи за избор :
Пакет директно испратени од нашите руски склад, кој ќе пристигне на вашата адреса во рок од 7-21 дена;
Б Пакетот се испраќа од нашите Кинески склад, кој ќе пристигне на вашата адреса за 40 дена.
Answer : ___________________________ Note :
1 пакет вклучува 10 компјутери
2 Сите се со следење на број,можете да ги пратите на вашиот парцела во секое време ви се допаѓа;
3 ние ќе ја испрати токму бројот што го наредил,никогаш не кратко испорака;
4 Било quesitons,се чувствуваат слободни да побарате од мене!

Детални карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Anmas Моќ
Тип:
Стандардна Батерија
Број На Модел На:
4.25*2,2 см
Употреба:
Батерија

Слични производи