.

.

3Pcs 1.8 Ах ЛП-E8 Полнење Батерии за Canon EOS 550D 600D 700D EOS Бунтовнички T2i T3i T4i T5i

3Pcs 1.8 Ах ЛП-E8 Полнење Батерии за Canon EOS 550D 600D 700D EOS Бунтовнички T2i T3i T4i T5i

DEN 891.36
DEN 767.00
Количината на стоката
Тековен

Ако не сте ги задоволи со нашите производи, ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво решавање на вашите проблеми. Ако тоа е промоција ден, ние ќе испраќање на товар во рок од пет дена. Обично, по што испраќање, изречна систем зема 2-3 работни дена да се ажурира онлајн. Нормално, со бесплатен превозот пратката може да се реализира во период од 6 недели. Ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни еден. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери Пакетот вклучува : 3 ЛП-E8 Батерии Претпазливост : Полнење на батеријата пред употреба-Само користи посебни држачи Чувате батеријата терминали чисти Секогаш чувајте ја батеријата во суво место не предизвикувајте краток спој на батеријата пакет не расклопување на батеријата пакет не го изложувајте батеријата на висока температура Околу превозот Нормално, Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена откако вашата уплата е завршен. Повратни информации Вашиот задоволителен е нашата крајна цел и вашата повратна информација може да им помогнам ни да се оди понатаму. Многу го ценат, ако може да комуницираат со нас, наместо на отворање на спорот. Ако не го примените вашиот парцела во времето, ве молиме љубезно ве советува нас, ние ќе ги пратите пратката. ДОБРЕДОЈДЕ. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по нејзиниот прием. 12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи.

Детални карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
боја:
Бела
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
ЛП-E8

Слични производи