.

.

3.7 V 3000mAh 306090 Литиум Полимер Li-Po li ion Батерија на клетките За Mp3 MP4 MP5 GPS PSP мобилни bluetooth

3.7 V 3000mAh 306090 Литиум Полимер Li-Po li ion Батерија на клетките За Mp3 MP4 MP5 GPS PSP мобилни bluetooth

DEN 399.84
DEN 332.00
Количината на стоката
Тековен

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 3 mm (H)*60 mm (W)*90 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 3000m Ah
Модел : 306090
Капацитет : 3000 MAH
Напон : 3.7 V
Димензии : Должина 90 MM 60 MM ширина дебелина 3 ММ

Детални карактеристики

Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
боја:
Бела
Тип:
Стандардна Батерија
Број На Модел На:
306090

Слични производи