.

.

Целосна Кристал бисер Канџи Коса Клипови Triangled дизајн Hairpin Едноставен стил на Косата Рак Менгеме пластични headwear 3pcs/многу SYHC45

Целосна Кристал бисер Канџи Коса Клипови Triangled дизајн Hairpin Едноставен стил на Косата Рак Менгеме пластични headwear 3pcs/многу

DEN 527.52
Количината на стоката
Тековен

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин Опис 1)Детали Целосна Кристал бисер Канџи Коса Клипови Едноставен стил на Косата Рак Менгеме Triangled дизајн Hairpin пластични headwear 3pcs/многу SYHC45 2) Useage Партија капи, покажуваат капи,булчински коса додатоци.свадба headwear,коса клипови,косата бенд 3) Avaliable боја како на сликата можеме да може да се меша бојата за вас ,само оставете порака на која боја и колку ви треба кога ќе цел,ако тоа не забелешка на мешавина боја,ние ќе брод по случаен избор се меша,ви благодариме

Детални карактеристики

Број На Модел На:
SYHC45
Тип На Производ:
Други
Големина:
7.5*3cm
боја:
avaliable боја како слика
Употреба:
Партија,Свадба,саем,Коктел, по Повод Црква,Настан,кралската ascot
Пакување:
3pcs/многу
Тип:
Невестата Букет/Свадба Цвет,fascinator diy додатоци
Материјал:
Пластични

Слични производи