.

.

Mryok ПОЛАРИЗИРАНА Замена на Леќи за Oakley Јулија очила за сонце Бронза Злато

Mryok ПОЛАРИЗИРАНА Замена на Леќи за Oakley Јулија очила за сонце Бронза Злато

DEN 1055.52
DEN 865.00
Количината на стоката
Тековен

Поларизирана Замена на Леќи за Oakley Јулија очила за сонце Клучните Параметри : Прецизност Поларизирани Леќи (1 Пар) Премиум Квалитет Материјал, Прашина и Вода се Одвратат Огледало Слој Бои : Оган Црвена, Мраз Сина, 24 K Злато, Емералд Зелена, Плазма Виолетова, Титаниум, Браун Photochromic Никој Огледало Слој : Стелт Црна, Бронза Браун, Сив Шкрилец, Јасно, HD Розова боја, HD Жолта, Сива Зелена 100% UV Заштита Намалува Сјајот & Влијание Resistamt Спецификација : Одговара Рамка : Oakley Јулија очила за сонце Рамка Леќи во Боја : Бронзени Злато Светлина Пренос : 18% Ги исполнуваат Стандардите : ANSI Z80.3-2010, ISO 12312-1 : 2013, AS/NZS 1067 : 2003
***Купување Не Вклучува Рамка*** Превозот и Обработка : Бесплатен Превозот во Светот за Брза Обработка на Бродот Од Вашите Нарачки 5-15 Работни Дена во Повеќе Од 100 Земји(e Packet опција) Солидна Безбедност на Пакет Врати & Гаранција : 100% Задоволни со Mry Lens™ Слободни Врати во 180 Дена 365 Дена Против Дефект
ДОБИЕТЕ ПРЕМИУМ ЗАМЕНА НА ЛЕЌИ ОД MRY.
***Напомена : Mry Lens™ Не Е Поврзано Со Oakley Во Секој Аспект. Било Каква Употреба На Oakley Трговски Марки Е Само За Да Се Опише Овие Производи. Oakley, Inc. Не Е Поврзан Со Нашата Продавница И Не Потврдува, Спонзор, Поддршка Или Се Дружат Со Нашите Производи.***
Премиум Бренд Припаѓа на Papa Viva ДОО.

Детални карактеристики

Леќи Во Боја:
Браун
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Пол:
Жените
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Бренд Име:
Mryok
Број На Модел На:
Одговара за Јулија
Обложување:
HMC
Одговара:
За Oakley Јулија Очила За Сонце
Леќи Во Боја:
бронза злато
УВ 400 Заштита:
UVA / UVB / UVC
одговараат за:
Возење Велосипед Трчање, Возење Риболов Голф Мото Спорт
Се Зголеми Јасноста:
Yes
Анти-Отсјај:
Yes
Леќа Техника:
Обоени Огледало Обложени
100% Одговара за Автентични Oakley Гаранција:
Yes

Слични производи