.

.

Мини Деца Да Лекар Играчка Медицинска Сестра Медицинска Пластика Улога Игра Поставите Случај Бебето Комплет Популарни Оркестарот Загатка Наука Претендираат Игра

Мини Деца Да Лекар Играчка Медицинска Сестра Медицинска Пластика Улога Игра Поставите Случај Бебето Комплет Популарни Оркестарот

DEN 911.52
DEN 784.00
Количината на стоката
Тековен


Мини Деца Да Лекар Играчка Медицинска Сестра Медицинска Пластика Улога Игра Поставите Случај Бебето Комплет Популарни Оркестарот Загатка Наука Претендираат Играчки
Функција :
Тоа е голем сет. Ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. >>Плаќање 1.Нашите Продавници може да биде мало или големо, ако ви треба голем број на производи, или надеж дека долгорочна соработка, можете да контактирате со нас, ние ќе има персонал за да ве контактираме.) кога ќе се направи исплата. Ние сме сигурен онлајн веледрогерија, каде може да се купи Кина производи со висок квалитет, прифатлива цена и професионален сервис. Ве молиме имајте во предвид : S&H не се вклучени давачки, локалните даноци или било која друга увоз такси. >>Пратката 1.Имаме долгогодишна соработка со многу земји во светот ; и да добијат многу добра оценка. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. Вкупна Цена за плаќање вклучува последната аукција цена плус S&H(Превозот и Ракувањето). Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Русија е клиент, ве Молиме оставете ги вашите име и презиме Русија, кога ќе ги нарачате. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (Боја, Пакети, Вредноста на Декларацијата, итн. Било која од вашите коментари и сугестии ќе бидат високо ценети. >>Повратни информации 1. Во светот превозот. Ние само брод да се потврди адреси.

Детални карактеристики

боја:
Сина, Розова
Бренд Име:
FILEXALLEN
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Возраст Опсег:
> 3 години
Пол:
Унисекс

Слични производи