.

.

2017 Нов Бренд Маскирани Деца Девојчиња Момчиња Зимско Палто Долг Ракав WindProof Деца Мода Топло Надолу Грб Outwear

2017 Нов Бренд Маскирани Деца Девојчиња Момчиња Зимско Палто Долг Ракав WindProof Деца Мода Топло Надолу Грб Outwear

DEN 846.72
DEN 720.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Дете НИ Големина:
12M, 24M, 3T, 4T
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Долу & Parkas
Ткаенина Тип:
Worsted
Декорација:
21
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Долу,Полиестер,Памук
Тежина:
0.45
Облека Должина:
Редовни
Пополнување:
Памук
Јака:
Маскирани
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
501
Бренд Име:
ZENOBIAPEARL
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Одредување На Содржина:
80%

Слични производи